Tychy, Stare Tychy
| Symbol oferty | FID-MS-347 |
| Powierzchnia | 35,40 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 35,40 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | cegła |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Piwnica [m2] | 5,41 m² |
| Stan lokalu | Do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 481 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | nowe |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1965 |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | jest |
| Woda | tak - ciepła junkers |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | zabudowa wielorodzinna |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 150 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 100 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 300 m |
| Usytuowanie | jednostronne |
Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 26885)
Napisz wiadomość 49 Ofert
Kompaktowe M - 2 w Tychach przy ul. Czereśniowej
MIESZKANIE
Mieszkanie o powierzchni 35,40 m2 na którą składają się:
- salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon,
- sypialnia z szafą w zabudowie,
- łazienka z prysznicem oraz z WC,
- przedpokój z szafą w zabudowie i welurowym siedziskiem.
Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie podczas którego wymieniono:
- instalację wod. - kan,
- instalację elektryczną,
- instalację gazową od licznika gazu do piecyka,
- na podłogach położone panele i terakota,
- meble kuchenne,
- łazienka w nowoczesnej glazurze.
- czynsz do wspólnoty "MZBM" wynosi 480,61 (w tym zimna woda 1m3, fundusz remontowy, CO).
- ogrzewanie bezpośrednio z sieci miejskiej,
- ciepła woda podgrzewana za pomocą piecyka gazowego.
BUDYNEK
- mieszkanie położone jest na drugim piętrze niskiego bloku,
- budynek został poddany termomodernizacji.
- wejście do budynku zabezpieczone domofonem.
- do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.
- miejsca parkingowe znajdują się w pobliżu bloku
- na parterze monitoring.
OTOCZENIE
Mieszkanie jest dobrze skomunikowane z centrum miasta i aglomeracją. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia, szkoła oraz pełna infrastruktura gwarantująca komfort codziennego życia. Jeśli szukasz mieszkania w okolicy, sprawdź szczegóły oferty, zapraszam do kontaktu.
CENA NIE OBEJMUJE KOSZTÓW NOTARIALNYCH ORAZ KOSZTÓW PROWIZJI.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 26885)