| Symbol oferty | FID-MS-359 |
| Powierzchnia | 38,72 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 38,72 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Technologia budowlana | cegła, pustak |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 5 |
| Liczba pięter w budynku | 5 |
| Stan lokalu | Do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 317 PLN |
| Okna | nowe PCV |
| Instalacje | nowe |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2020 |
| Plac zabaw | tak |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | zabudowa wielorodzinna |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 650 m |
| Odl. do sklepu [m] | 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 000 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 1 500 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| Rolety antywłamaniowe | tak |
| Klucze | tak |
Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 26885)
napisz.wiadomosc 43 ofert
Kompaktowe M - 2 w Tychach przy ul. Żorskiej
MIESZKANIE
Mieszkanie o powierzchni 38,72 m2 na którą składają się:
- salon z otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon,
- sypialnia,
- łazienka z prysznicem oraz z WC,
- przedpokój.
Mieszkanie
- na podłogach położone panele i terakota,
- meble kuchenne wykonane na wymiar,
- łazienka w nowoczesnej glazurze z kabiną prysznicową,
- czynsz do wspólnoty ADM ZN wynosi 316,61 (fundusz remontowy, CO, zarządzanie nieruchomością).
- ogrzewanie oraz ciepła woda bezpośrednio z sieci miejskiej,
- w oknach rolety antywłamaniowe
- klimatyzacja z funkcją grzania.
BUDYNEK
- mieszkanie położone jest na piątym piętrze nowoczesnego apartamentowca,
- wejście do budynku zabezpieczone domofonem,
- miejsca parkingowe znajdują się w pobliżu bloku;
OTOCZENIE
Mieszkanie jest dobrze skomunikowane z centrum miasta i aglomeracją. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia, szkoła oraz pełna infrastruktura gwarantująca komfort codziennego życia. Jeśli szukasz mieszkania w okolicy, sprawdź szczegóły oferty, zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość dokupienia komórki lokatorskiej na piętrze !
CENA NIE OBEJMUJE KOSZTÓW NOTARIALNYCH ORAZ KOSZTÓW PROWIZJI.
wysokosc.raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
taksa.notarialna
wniosek.wkw
vat.od.prowizji
vat.od.taksy
prowizja.agencji
wpisy.aktu
razem
kalkulator.info
Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 26885)