| Symbol oferty | FID-MS-238 |
| Powierzchnia | 54,92 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 54,92 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Technologia budowlana | cegła |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz |
| Piętro | wysoki parter |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Stan lokalu | Do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 380 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | częściowo wymienione |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1894 |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | jest |
| Woda | tak - ciepła piecyk gazowy |
| Dojazd | droga utwardzona |
| Otoczenie | zabudowa wielorodzinna |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | tylko kuchnia umeblowana |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 50 m |
| Odl. do sklepu [m] | 30 m |
| Odl. do szkoły [m] | 50 m |
| Usytuowanie | jednostronne |
| piwnica | tak, 5,35 m² |
| Pomieszczenia | |
| Typ kuchni | meble kuchenne |
| Rodzaj kuchni | oddzielna widna |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | lodówka, KUCHENKA GAZOWA |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | umywalka |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Bielska Białej przy ul. Legionów 37.
Mieszkanie o powierzchni 54,92 m2 na, którą składają się:
- dwa duże pokoje,
- kuchnia,
- spiżarka,
- przedpokój,
- łazienka z wanną oraz wc
Budynek:
- lokal znajduje się na wysokim parterze zabytkowej kamienicy,
- wejście do budynku zabezpieczone domofonem,
- ogólnodostępne miejsca postojowe wokół budynku
Mieszkanie:
- lokal przeszedł gruntowny remont kilka lat temu podczas którego zostały wymienione wszystkie instalacje,
- ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej,
- ciepła woda z piecyka gazowego,
- czynsz do wspólnoty 380 zł,
- do mieszkania przynależy piwnica,
- kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęty agd
Otoczenie:
- mieszkanie znajduje się kilkanaście minut pieszo od centrum miasta,
- wokół liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe,
- przystanki autobusowe w zasięgu kilku minut spacerem,
- nowoczesne centrum sportowo-handlowe z siłownią na przeciwko
Z uwagi na idealną lokalizację, mieszkanie stanowi znakomitą propozycję inwestycyjną. Gotowe do szybkiego zakupu lub natychmiastowego wynajmu.
Zapraszam na prezentację
Cena nie uwzględnia kosztów notarialnych ani prowizji biura.
wysokosc.raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
taksa.notarialna
wniosek.wkw
vat.od.prowizji
vat.od.taksy
prowizja.agencji
wpisy.aktu
razem
kalkulator.info
Pośrednik w obrocie nieruchomościami